Share

Akademik İşbirlikleri

Çift Diploma Programı

İşletme Bölümünün İngiltere Leeds Metropolitan Üniversitesi ile çift diploma anlaşması bulunmaktadır. Bu anlaşma dahilinde isteyen öğrencilerimiz ilk 3 yılı Yalova Üniversitesi İşletme Bölümünde, 4. Yılı ise Leeds Metropolitan Üniversitesi’nde anlaşma dahilinde belirlenen özel indirimli fiyatla okuyarak her iki okulun diplomasını almaya hak kazanmaktadırlar.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız!

 

 

Erasmus Programı

Bölümümüzün Avrupa’daki üniversiteler ile görüşmeleri devam etmekte olur Erasmus değişim belgesi alınır alınmaz hızla öğrenci değişimi programlarına başlanması planlanmaktadır. 2010 yılı sonuna kadar belgenin alınması, 2011 yılında da öğrencilerin Erasmus programı kapsamında Avrupa Üniversitelerine gönderilmesi öngörülmektedir.Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 

Diğer İşbirlikleri

 

USA-Benedict College Öğrenci Değişimi Anlaşması

İşletme Bölümü ile Columbia Benedict College arasında imzalanan anlaşma uyarınca iki kurumun öğrenci ve öğretim elemanları arasında değişimler gerçekleştirilmektedir. İlk olarak 2010/2011 öğretim yılı Güz döneminde 2 Amerikalı öğrenci bölümümüzde derslere devam edeceklerdir.

 

 

Diğer Anlaşmalar

Tabloda üniversitemizin anlaşma yaptığı ve bölümümüzün de özel programlar için işbirliği projeleri geliştireceği üniversitelerin ismi bulunmaktadır.