Yalova Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Girişimcilik ve Kariyer Planlama Kulübü tarafından düzenenlenen ‘’Girişimcilik Öyküsü ve Çizginin Dışındakiler’’ söyleşileri serisinde bu kez Onedio.com.tr sitesinden Berk Uçar ve Turan Oğuzhan'ı konuk etmiştir.

Farklı bölümlerden birçok Öğrencimiz’in yoğun ilgi gösterdiği ‘’Girişimcilik Öyküsü ve Çizginin Dışındakiler’’ söyleşisi, soru cevap şeklinde şekillenip sohbet havasında gerçekleşmiştir. Girişimcilik öykülerinden, sosyal medya serüvenlerinden ve sosyal medyanın geleceğinden bahseden konuşmacılar bu yola girmelerindeki en büyük gücün hayallerini gerçekleştirme isteği olduğunu ifade etmişlerdir.

"İçinizdeki Yeteneği Bulup Peşinden Gidin"

Tecrübelerini ve yaşadıkları zorlukları öğrencilerle paylaşarak ilham olacak tavsiyelerde bulunan konuşmacılar, öğrencilere hayallerinin peşinden gitmeleri gerektiği tavsiyesinde bulunmuşlardır.Sohbet havasında geçen söyleşinin ardından Berk Uçar ve Turan Oğuzhan'ın birlikte gerçekleştirdikleri mini konser ile etkinlik tamamlanmıştır.

Etiket: Onedio Ekibi Öğrencilerimiz İle Buluşmuştur.