Share

Termal MYO 2017 Mezunlarını Uğurladı

Termal Meslek Yüksekokulu, Sağlık Bakanlığı’na ait Büyük Termal Oteli’nde düzenlenen coşkulu bir törenle 2017 mezunlarını uğurladı.

Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, mezun öğrencilerin yüksekokulumuzda geçirdiği güzel günlerden oluşan keyifli bir video izletilmesi ve okul birincisi Nefise GÜLMEZ’in tüm mezun öğrencilerimiz adına konuşmasıyla başladı. Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Vekili Prof. Dr. Cahit ENSARİ ile Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Mine Aksoy KAVALCI, GÜLMEZ’in annesini sahneye davet ederek tüm anne babaları temsilen kutladı.

Daha sonra Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Mine Aksoy KAVALCI, Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Vekili Prof. Dr. Cahit ENSARİ, Termal Kaymakamı Murat BÜYÜKKÖSE ve Termal Belediye Başkanı İsmail ATİK’in konuşmalarıyla devam eden tören, bölümlerinde dereceye giren öğrenciler ve ardından tüm mezun öğrencilerimizin anı belgelerini almasıyla son buldu.

Okul birincimizin geri sayımıyla bahçede kep atılmasından sonra öğrenciler aileleri ve hocalarıyla anı fotoğrafları çekerek, hep birlikte dans edip şarkılar söyleyerek mezuniyetlerini kutladılar.