Share

Sanat ve Tasarım Fakültesi'nde Ödül Töreni

5. Uluslararası Yeşil Kamera Kısa Film Yarışması'nda dördüncülük başarısını üniversitemize kazandıran  İletişim Sanatları bölümü 2. sınıf öğrencileri, fakülte kapsamında düzenlenen ödül töreniyle  Teşekkür belgelerine kavuştular.

Filmin danışmanı ve bölüm başkanı Prof.Dr. Eda Balkaş Erdoğan ile filmin  yönetmenliğini ve senaristliğini yapan Ayça Seymenoğlu Teşekkür Belgelerini Rektör Prof. Dr. M. Niyazi ERUSLU'nun elinden ,  kameraman İsmail Gökgez ise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep Hayri Eren'in elinden ,  diğer kameraman Özge Ünsal Dekan Prof. Dr. İsmet ÇAVUŞOĞLU'nun , son olarak filmin sanat yönetmeni Şeyma ERİKÇİ ise teşekkür belgesini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin YILDIRIM'ın elinden aldı.

Film ekibinin yanı sıra   Program Danışmanları  , Öğr. Gör. Ceyda TETİK ve Araş. Gör. Sümeyye Beyza ABAY da teşekkür belgesi aldı.

Saat 2'de başlayan ve konferans salonunda gerçekleşen ödül törenine Rektör, Rektör Yardımcıları, Dekan, Dekan Yardımcısı, İletişim Sanatları birinci ve ikinci sınıf öğrencilerinden birçok kişi katıldı.
Törenden kareler;