Share

Rektörümüzden Yalova Milletvekillerine Tebrik Ziyareti

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci ve beraberindeki heyet, AK Parti 27. Dönem Yalova Milletvekilleri Sayın Ahmet Büyükgümüş ve Sayın Meliha Akyol’u ziyaret ederek tebriklerini iletti.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Öksüz ve Prof. Dr. Derya Güroy, 24 Haziran genel seçimlerinde AK Parti’den Yalova Milletvekili seçilen Sayın Ahmet Büyükgümüş ve Sayın Meliha Akyol’u ziyaret etti. AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın da hazır bulunduğu ziyaret sırasında milletvekillerimizi tebrik eden Yalova Üniversitesi rektörümüz, milletvekilliği görevinde kendilerine başarılar diledi.

Yalova Üniversitesi’nin son durumu ve gelişim süreci hakkında Sayın Ahmet Büyükgümüş ve Sayın Meliha Akyol’a bilgi veren Yalova Üniversitesi heyeti, üniversitenin gelişim sürecine hız vermek amacıyla başta ilin milletvekilleri olmak üzere ilgili tüm kişi, kurum ve kuruluşlarla işbirliği ve dayanışma içinde olacaklarını vurguladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 27. Dönem Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol ise Yalova Üniversitesi’ne her konuda destek olacaklarını belirtti.