Share

Nasıl Analiz Yaptırabilirim ?

Merkez Araştırma Laboratuvarı'mızda analiz, deney, polimer işleme, örnek hazırlama gibi hizmetleri alabilmek için izlenecek yol aşağıdaki gibidir;


1 Analiz / Polimer İşleme talepleriniz ile ilgili sorularınız için telefon ya da elektronik posta ile iletişim kurabilirsiniz. Güncel fiyat listemiz için tıklayınız

2 Analiz/Polimer İşleme Başvuru Formu doldurularak, yumerlab@yalova.edu.tr adresine e-posta ile gönderilir.

3 Aşağıdaki hesap numarasına ücreti yatırılır ve ödeme dekontu e-posta yoluyla yumerlab@yalova.edu.tr adresine gönderilir.

4 Analiz numuneleri ve gerekli malzemeler laboratuvarımıza ulaştırılır. (Kargo veya elden teslim). Numune kabul şartları peşinen kabul edilmiş sayılır.

5 İstenilen Analiz/Polimer İşleme ve diğer işlemler sıraya alınarak başlatılır ve sonuçlandırılarak, sonuçları tarafınıza ulaştırılır. Analiz ve Polimer İşleme işlemleri sırasında refakat edilmek isteniyorsa ziyaret ve refakat kuralları aynen kabul edilerek sözleşme imzalanır.  

6 İşlemlerin sonuçlandırılmasının ardından Yalova Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü tarafından kişiye / firmaya faturalandırma yapılarak gönderilir. 

 

NOT: Sürecin tamamında kargo/posta ücretlerinin tamamı ilgili Kişi/Firma tarafından karşılanır. 

 


 

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Yalova Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü

Ziraat Bankası Yalova Şubesi - 404

Iban: TR290001000404530532195001

Açıklama kısmına "YÜMERLAB-[FİRMA ADI]" yazılmalıdır. 

 

 

Analiz Süreç Akış Diyagramı