Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Can Canpolat, geçtiğimiz günlerde TV 24 kanalında yayınlanan iki farklı programa katılarak; Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanmış olan İnsan Hakları Eylem Planı ve Türkiye’nin Güvenlik Politikalarıyla alakalı kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Can Canpolat, geçtiğimiz günlerde TV 24 kanalına konuk olarak,  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sivil anayasa hedefleri doğrultusunda açıkladığı ‘İnsan Hakları Eylem Planı’ ile ilgili kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. İnsan Hakları Eylem Planı’nın hayata geçirilmesi konusunda önerilerde bulunan Canpolat; ‘Önemli olan istatistiksel veriler değil önemli olan burada güvenceleri hak ve özgürlüklerinin ne kadar temin edildiğidir’ diyerek konuyla ilgili konuşmasını sonlandırdı.

Yalova Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Can Canpolat, Yakın zamanda TV 24’te yayınlanan ‘Gündem Dışı’ programına da konuk oldu. Türkiye’nin Güvenlik Politikaların tartışıldığı programda; yeni dünya düzeninde Türkiye’nin pozisyonu ve bu pozisyonun hem ülkenin dış ilişkilerine nasıl yansıdığı hem de iç dinamiklerini nasıl etkilediği konusunda açıklamalarda bulundu

Etiket: Yalova Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Can Canpolat Tv 24’te Yayınlanan İki Farklı Programa Konuk Oldu