Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Stratejik İletişim ve Kriz Yönetimi Dairesi Başkanlığınca ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen “Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi” (Stratcom Summit), bu sene 2-3 Aralık 2022 tarihlerinde “Stratcom in the Age of Uncertainty” temasıyla düzenlenecektir. Zirve’de stratejik iletişim, hükümet iletişimi, kriz iletişimi, göç iletişimi, dezenformasyonla mücadele, dayanıklılık, liderlik, profesyonellik, yönetim ve yönetişim, açık kaynak istihbaratı, hibrit tehditler ve yeni medya gibi başlıklar ele alınacaktır.

Zirve ile dünya çapında uzman ve liderlerin bir araya geleceği, uluslararası arenada stratejik iletişimin devamlı olarak ihtiyaç duyduğu öncü bir merkez ve platform olunması hedeflenmektedir. Yurt içi ve yurt dışından kamu, özel sektör, sivil toplum, medya ve akademinin önde gelen kurum ve kuruluş temsilcilerini bir araya getirecek olan Zirve’de kurumlar arası etkileşim ve karşılıklı tecrübe paylaşımının artırılması amaçlanmaktadır.

Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi’ne dair detaylı bilgilere https://tr.stratcomsummit.com/ adresinden ulaşabilirsiniz

Zirveye katılmak isteyen akademisyenler ve öğrenciler https://tr.stratcomsummit.com/stratcom.html adresinden başvuru formunu doldurarak kayıt yaptırabilirler.

Etiket: Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi 2022 (Stratcom Summit 2022)