Yalova Üniversitesi 2022 Faaliyet Raporu Sunumları, İslami İlimler Fakültesi Konferans Salonu'nda başladı. Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı konuşmasında, Yalova Üniversitesinin eğitim kalitesini artırmak ve üniversitenin sosyal sorumluluk projelerine daha fazla destek vermek için çaba harcadıklarını belirtti. Ayrıca, üniversitenin bölgesel ve uluslararası iş birlikleri ile ilgili çalışmalarının da devam ettiğini vurguladı.

 

Yalova Üniversitesi 2022 Akademik ve İdari Birimlerinin faaliyet raporlarının sunulduğu etkinliğe Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, Prof. Dr. Vefik Arıca, Prof. Dr. Hamit Er, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Yasin Galip Gencer, tüm idari ve akademik birim yöneticileri ve Öğrenci Konseyi Başkanı Umut Berkay Polat katıldı.

 

Fakülteler, Meslek Yüksekokulları ve Akademik Birimler, 2022 Faaliyetleri Hakkında Sunumlar Yaptı

 

Fakülteler, meslek yüksekokulları ve akademik birimler sırasıyla Yalova Üniversitesinin 2022 yılındaki faaliyetleri hakkında sunumlar yaptı ve üniversitenin akademik, idari ve sosyal alanlardaki başarıları masaya yatırıldı. Sunumlarda, üniversitenin eğitim, araştırma ve toplumsal faaliyetlerdeki ilerlemeler detaylı bir şekilde ele alındı.

 

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, akademik ve idari işleyişler, araştırma ve inovasyon alanlarındaki faaliyetler hakkında sunumlar yaptılar.

 

İdari Birimler ve Araştırma Merkezleri, Faaliyet Sunumlarını Gerçekleştirecekler

 

2 gün boyunca sürecek etkinliğin son gününde idari birimler ve araştırma merkezleri faaliyet sunumlarını gerçekleştirecekler.

 

 

 

 

 

Etiket: Yalova Üniversitesi 2022 Faaliyet Raporu Sunumları Gerçekleştirildi