Yalova Üniversitesi ile Yalova Ticaret Ve Sanayi Odası arasında “Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Araştırma-Geliştirme, Eğitim-Öğretim Desteği ve İşbirliği Protokolü” imzalandı.

“Türkiye Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Stratejisi ve Eylem Planıdayanak gösterilerek yapılan işbirliği protokolü Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan tarafından imzalandı. Söz konusu işbirliği protokolü kapsamında Yalova Üniversitesi, Merkez Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Yalova Sanayi ve Ticaret Odası arasında karşılıklı işbirliğinin amaçlandığı ifade edildi.

İşbirliği protokolünün karşılıklı eğitim-öğretim desteği verilmesi teknik personel desteği sağlanması, Mühendislik Ar-Ge projelerinde işbirliği, mühendislikle ilgili konularda bilimsel ve teknik inceleme ve araştırma desteği verilmesi, yapılan test ve analizlerden Yalova Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine indirim yapılması ve benzer konularda destek verilmesi süreçlerini kapsadığı belirtildi.  

Etiket: Üniversitemiz ile Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı